Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

NEBOJTE SE NA PODZIM VÝRAZNÝCH BAREV.

NEBOJTE SE NA PODZIM VÝRAZNÝCH BAREV.

Přestaňte se schovávat do černý a užijte si jedno z nezajímavějších ročních období v trendy barvách. 

COLORBLOCKING

Nejde si nevšimnout, jak se obchody s oblečením a ulice zbarvily do červené barvy, která je teď trendy víc než kdy předtím. Zejména kombinace bílá - červená - černá nebo červená - růžová! Je jedno jestli se jedná o stylovou péřovku, výrazně červené boty nebo kalhoty. Běžte do ní. Sluší opravdu každému a navíc je velmi rajcovní. Kromě výrazného odstínu červené, nás baví také zajímavá lahvově zelená nebo svítivě oranžová. 

Kde tyhle barevné kousky nakoupíte?

Zkuste novinky v LINDEXU, stačí kliknout sem na odkaz nebo si projít eshop H&M

CHCETE VÝRAZNOU ZMĚNU? OBARVĚTE SI ROVNOU VLASY!

IMG_6074.JPG

O WAY HMELT

Kris se toho nebála a vyzkoušela novinku O Way Hmelt v salónu Toni&Guy Michalská. Odstín Playful Rose s nádechem Sunny Orange.

Vlasová kosmetika O Way, která se zaměřuje hlavně na zpracování přírodních složek a esenciálních olejů do svých produktů hrozně krásně voní a právě teď přišla s novinkou revitalizujícího barvícího koncentrátu s obsahem čistých fair trade rostlinných pigmentů, které jsou získávány ze semen biodynamicky pěstovaných léčivých rostlin, díky kterým budou vlasy zdravé a plné lesku.

Celý proces je zajímavý tím, že si pomocí kapátka namícháte odstín jaký přesně potřebujete (dá se hrát hlavně s intenzitou barvy) a vmíchává se do kondicioneru. Během půl hodiny odcházíte s krásně sytou barvou.

Barva vydží cca 5 umytí, což je super. Hezky se vymývá a vy tak nezůstanete s divně vybledlou barvou na hlavě. 

Objednávat se můžete v Toni & Guy u Martiny Šimáčkový!

GLITTER LIPS!

Víkend začíná za páh hodin a jestli vám můžeme doporučit horkou novinku z oblasti líčení, tak jsou to flitrované rty! Kdo byl na našem posledním Bloges Art Marketu, tak ví, jak moc je tento makeup efektní. Není to ale úplně nejjednodušší úkol.

Krok č. 1 - Namalujte si rty svým oblíbeným odstínem rtěnky. Čím výraznější, tím líp.

Krok č. 2 - Musíte si dát pozor, aby jste ty třipytky neměly všude a aby to opravdu dokonale drželo, proto si  pořidtě kvalitní lepidlo na třpytky, kterým vše krásně zafixujete.  

Krok č. 3 - Naneste je plochým a úzkým štětcem a jemně vmačkejte do rtů.

Krok č. 4 - Až budete mít pocit, že máte dostatek třpytek na rtech, pořádně je promněte, aby jste měly jistotu, že že jen tak neodlepí. 

Nebo se svěřte do rukou odborníků a stavte se na dokonalý make-up do Brow&Beauty Lab! <3

Kiss, Vaše Blogesky*

5 DŮVODŮ, PROČ SI POŘÍDIT "PUFFER COAT"!

5 DŮVODŮ, PROČ SI POŘÍDIT "PUFFER COAT"!

SOUTĚŽTE O 3  GO PRO HERO!

SOUTĚŽTE O 3 GO PRO HERO!