Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

NEPROPÁSNĚTE TENTO TÝDEN!

NEPROPÁSNĚTE TENTO TÝDEN!

Taky tak nerady jen tak sedíte doma a koukáme na telku, co? To není ani náš styl a proto se snažíme i pro vás vyhledávat nějaký program.

Posíláme proto pár tipů, kam se vydat následující dny:

 

BACKPACK STORE FRESHLABELS.

22491882_10154719889262827_8403277940370025568_n.jpg

Jste kabelkový nebo baťůžkáři? My asi obojí, je to spíš podle nálady. Měníme elegantní outfity za sportovní jak na běžícím páse a dnes se zrovna chystáme na kukačku do nově otevřeného back pack obchodu od Freshlabels. Z fotek to vypadá jako luxusní šatna, kde každý batoh má své prominentní místo. Sledujte naše instastories, ať nic nepropásnete. 

Více informací ZDE!

PARADISE LOUNGE BY WOLFGANG.

_DSC9717.jpeg

Zastevte se v pátek do Chemistry Gallery, která už zanedlouho bude muset zavřít krám, stejně tak jako celý objekt Orco. Přezentace nové kolekce Wolfgang společně se skvělou hudbou od PB Studia bereme jako skvělý zahájení víkendu! 

Více informací zde! 

Bohemian Burlesque Festival

Chcete zažít něco netradičního? 

Po roce se opět vrací Bohemian Burlesque Festival, největší burlesque akce v ČR. Letos se 26. 10 - 29. 10. koná již druhý ročník. Festival představí výběr prvotřídní burlesky od 43 vystupujících z 13 zemí světa. Hlavními hosty jsou Vicky Butterfly z Anglie a Raye Gunn z USA, Harden Reddy z Německa, loňska vítežka souteže Bohemian Queen Amber Topaz z Anglie. Nezapomeňte vzít svýho přítele, ten to určitě ocení

Akce a info v rámci festivalu najdete ZDE.

DESIGNBLOK 2017

22789008_1837323646296361_2638340526589044537_n.jpg

Dnes odstartoval Designblok 2017.

Na pražském Výstavišti si můžete v rámci letošního tématu Jídlo vychutnat veškerý český design, který vám naservírují jména jako je Maxim Velčovský, Křehký nebo Vitra. Můžete zde ochutnat speciálně zdobené perníčky od Ilustrátorů nebo uměleckou čokoládu ze 3D tisku v T-Mobile zóně. A narazíte tu na spoustu dalších vystavovatelů, ze kterých se vám bude točit hlava. My se chystáme v sobotu a v neděli.

 

ROXY SLAVÍ 25 LET!

Velkolepý oslavy začaly už před týdnem a vše krásně graduje! My si sice řekly, že divoký párty na chvíli vynecháme, ale v sobotnu večer vystoupí v Roxy na hlavní stagi legendární Stephan Bodzin, jehož talent a smysl pro detail neodmyslitelně ovlivnil stále více oblíbené techno. Koho baví hudební zážitky s husí kůží, tak by si měl v určitě dorazit. 

Kromě již zmíněných hudebních zážitků přináší pražská Roxy i nový merch - nazvaný Going Underground! Už z názvu je pochopitelný, co se tyhle trika se sítotiskovým potiskem z dílny Kredenc snaží říct. Triko na mejdan jak vyšitý. 

Více info ZDE!

Jinak aby toho nebylo málo, tak den před zahraje ve stejném klubu i Stimming z labelu Dyinamic, který ovládá oblíbený Solomun. Jen tak pro info. Kdyby náhodou jste chtěli jít tančit oba dny. :)

See you! :-*

CO DĚLAT KDYŽ JE VENKU HNUSNĚ? TIPY by NIKOL

CO DĚLAT KDYŽ JE VENKU HNUSNĚ? TIPY by NIKOL

5 VĚCÍ, KTERÉ MĚ FAKT BAVÍ!

5 VĚCÍ, KTERÉ MĚ FAKT BAVÍ!