Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

KDO SE STARÁ O MŮJ VZHLED?

KDO SE STARÁ O MŮJ VZHLED?

Často se mě ptáte, kam se chodím zkrášlovat. Kam chodím na kosmetiku, nehty, vlasy, řasy, k zubaři a snad dokonce i na gyndu :) Rozhodla jsem se proto všechno pěkně sepsat do jednoho přehlednýho článku, kde se dozvíte snad všechny moje "tajný zbraně". Takže kam chodím na co ?
23897454_10214995908839280_333819255_o.jpg

Tak přeci jen, už je mi 30 a měla bych si svůj zevnějšek přinejmenším alespoň udržovat. Přiznám se, že nejsem zastánce zásadnějších zásahů do těla jako je plastika, botox a ani jsem nikdy nepodstoupila žádnou radikálnější úpravu (narozdíl od některých kolegyň v našem věku a branži), ale netvrdím, že mě k tomu třeba okolnosti nedonutÍ nebo že bych je nepotřebovala :) 

V tomhle výčtu služeb, najdete ale spíš takové ty klasické, které by měla mít každá žena osvojený. Tak jdem na to...

 

 

KDO SE MI STARÁ O OBOČÍ?

22790896_10214741530359977_629217068_o.jpg

Báječná a talentovaná Elena, původem z Moldávie. Používá nitkovou metodu, která mě osobně trochu bolí, ale je rychlá a účinná. Má už celkem slušnou klientelu (hlavně mých kámošek:), ale věřte mi, že vám za 400,- udělá nejlepší obočí! Jo a mimochodem, Elena se svojí zručností pasovala do mojí osobní make-up artist a bude mě líčit i na mojí svatbu. Určitě zajděte do její BROW & BEAUTY LAB v Klimentské ulici u Florence. Nebudete litovat!

 

 

KDO SE STARÁ O MOJÍ PLEŤ?

Co se kosmetiky týká tak mám doma mnohem víc čistících produktů (na obličej myslím:) než dekorativních, což je asi dobrý znamení, ale na pořádný kosmetický ošetření žádná domácí maska stejně nemá. Takže se snažím pravidelně alespoň 1x za měsíc zajít na profesionální kosmetiku do Atelier d'Esthétique na Vinohradech, kde pracují s francouzskou značkou SOTHYS a můžu vám říct, že lepší masáž obličeje a dekoltu jako od Klaudie jsem ještě nezažila! 

Základní ošetření 90.min stojí 1370,- a do konce listopadu máte slevu 20%, když řeknete, že jdete ode mě (platí na první návštěvu:)

13267934_569476489882131_6700330831041140850_n.jpg

Rozhodla jsem se také vyzkoušet laserovo-dermatologickou kliniku ALTOS na Karláku v átriu(jak je fitko John Reed). Nabízí nesčetně druhů zákroků. Léčí pigmentaci, jizvy, akné, mateřská znamínka apod. Zašla jsem vyzkoušet tzv. TRIACTIV na prokrvení obličeje speciální vakuovou metodou a mělo by se jít 5-6x tak vám výsledek řeknu až po Novém roce, jestli ho do tý doby neuvidíte sami :)

 

KDO SE STARÁ O MOJE VLASY?

Tak to pro vás jistě nebude žádný velký tajemství. Už několik let jsem věrná jedinému salonu v Praze a to Michalovi Zapomělovi, který teď navíc otevřel nový salon s kavárnou ZaZrcadlem v Karlíně a pokud jste ještě nebyli na návštěvě nebo konzultaci tak zajděte alespoň na kafe, ten prostor stojí za to. A dělá tam teď nově i moje mamka, takže mě tam můžete potkat ještě častěji. 

5W4B1614.jpg

Michal mi už udělal na hlavě tolik odstínů barev, že se to snad nedá vyjmenovat, ale nejčastěji se setkávám s ohlasem na světle růžovou, kterou jsme měla mezi prvníma před 3 lety a dodnes na ní vzpomínám. Umí ale perfektně i blond odstín a vlastně, co si budem povídat. Je to prostě vlasový guru, takže koukněte na proměny na Facebooku a nebojte se objednat. Nezapomeňte, že vlasy jsou nejvíc vidět a dělají (nejen) první dojem!

 

KDO SE STARÁ O MŮJ ÚSMĚV?

IMG_1710_Facetune_19.10.2017-11:32:32 2.JPG

Úsměv je prej mojí předností a bezesporu jedna z věcí, která mě živí a proto je potřeba se o něj pořádně starat. Na to jsem si vybrala specialistky ze zubní kliniky ALL DENTE, konktrétně paní doktorku Moravcovou (se kterou opravdu nemám rodinou příslušnost:) a která mi doporučila bělení u nich v ordinaci. Aplikuje se bělící gel 6x po 10ti minutách a min.2 dny musíte mít tzv. "bílou dietu". Všechno ohledně této metody se dozvíte tady na stránkách. 

Taky ukázka z mojí první vstupní prohlídky v létě. Vidíte, že mají na klinice ALL DENTE opravdu to nejmodernější vybavení, sympatickou sestřičkolu i dentální hygienistku, takže pokud nemáte svýho osobního zubaře, tak tady je moje doporučení!

 

KDO PEČUJE O MOJE NEHTY

Velmi častý dotaz. V současný době nosím COLOR GEL od O.P.I., který mi dělá velmi šikovná a pečlivá Janička z Atelier d'Esthétique a upravenější nehty jsem snad ještě nikdy neměla! Mají navíc skvělý odstíny, ze kterých si vždycky vyberu!

23897044_10214995908879281_177757321_o.jpg
IMG_3943.jpg

Nejdřív vám udělá peeling v lázni, potom ošetří kůžičky, opiluje, nanese tenké vrstvy gel laku a nakonec ještě udělá dlouho a nekonečnou masáž rukou. Prostě péče o ruce jak má bejt! Žádná odfláknutá práce! A protože mám v ateliéru všechny moc radamoc ráda, tak jsem domluvila slevu 20% i na MANI & PEDI. Jo a pozor ta pedikúra? Na to si vážně ten čas a peníze udělejete, můžete to zkombinovat klidně i s kosmetikou a budete 100% spokojený. Za to ručim!

 

 

KAM CHODÍM NA ŘASY?

Jak jsem psala v úvodu, nejsem příliš zastánce umělých vlasů, botoxu, plastik ani podobných >zásadních< zásahů do vzhledu. Řasy si ale nechávám dělat tak 1-2x za rok na pár měsíců a navíc většinou, když jedu na dovolenou, abych se nemusela líčit už vůbec. Je to jedna z mála "externích" úprav zevnějšku, která ale navíc není až tak zásadní, ale přesto splňuje účel.

IMG_3815_Facetune_06.11.2017-17:50:33.jpg

Preferuji zároveň spolupráci s těma nejlepšíma z oboru a proto jsem se spojila s GLAMOUR LASHES kteří mají největší sortiment a dodávají do různých salonů po celé ČR a jedním z nich je i známý YES VISAGE na Vinohradech, kde pracují právě s těmahle super řasama. Mám odstín CHOCOLATE a musím říct, že vypadají opravdu přirozeně a nikdo by ani neřekl, že mám udělané řasy. 

Cenu se dozvíte tady na stránkách.

 

Tak teď už víte o všech mých "pomocníčcích", co se vzhledu týká, tak snad si i vy oblíbíte nějakou z mých služeb a budete spokojeni.

 

Krásný víkend

 

Nikol

B-DAY 🎁🎁🎁 by MÍŠA

B-DAY 🎁🎁🎁 by MÍŠA

NEJLEPŠÍ TIPY NA VÁNOČNÍ VÝZDOBU A BALENÍ DÁRKŮ!

NEJLEPŠÍ TIPY NA VÁNOČNÍ VÝZDOBU A BALENÍ DÁRKŮ!