Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

10 TRENDŮ LETOŠNÍHO JARA!

10 TRENDŮ LETOŠNÍHO JARA!

image

Nejsme úplně z těch, které nakupují a striktně se řídí trendy, které nám návrháři dalo by se říct vnucují. Na druhou stranu máme rády módu a danými trendy se necháváme inspirovat. Co se bude nosit letošní jaro/léto? To jsme okoukly ve Vogue a jedním slovem bychom letošní trend popsaly jako velmi ŽENSKÝ. WE LIKE IT!

1. BRALETTES

image

Bralety neboli novodobé crop topy nebo podprsenkové topy. Super, tohle určitě vynosíme všechny skvěle. Nemusíte je totiž nosit jen na holou kůži, ale i na různé topy, roláky možná i mikči. Tohle se nám líbí moc.

2. FUCHSIA

image

Vypadá to, že hlavní barva této sezóny bude takhle růžová. Proč ne. Hlavně se to musí dobře zkombinovat a vybírat dobré kousky v této barvě, aby jste nevypadali jako PRAVÁ OD MATTELA.:)

3. DECONSTRUCTED SHIRTING

image

Klasickým košilím odzvonilo, takže v obchodech vybírejte netypické tvary i barvy. K tomu pak stačí natáhnout obyčejné džíny a cool outfit je na světě.

image

Skvělá je třeba tahle z Lindexu, je hodně dlouhá a má super rukávy. Už teď je v obchodech.

4.  KITTEN HEELS

image

Tak tohle je cool, ale nosit to nejspíš nebudeme. Tyhle mini podpatky jsme neměly nikdy v oblibě.

5. EIGHTIES

image

Osmdesátky... No super, alespoň můžeme vytáhnout nějaké ty poklady u mamky ve skříni.:)))

6. TULLE

image

Tyl… Tady pozor, nejsou tu myšlené klasické tylové baletní sukénky, ale spíše nějaké zajímavé šaty a průsvitnost materiálu!

7. SPORTWEAR

image

Tak tohle je přesně pro nás. Kombinace sportovních věcí s těmi elegantnějšími. Sportovní triko pod sako, mikča k elegantním kalhotům. Prostě tuhle kombinaci milujeme, takže šup do toho…

8. SKEWED SKIRT

image

Asymetricky zkosené sukně? Proč ne. Bereme na vědomí, ikdyž nás moc v sukních nepotkáte.

9. MINI BAGS

image

Máme radši větši tašky a batohy. Tyhle miniatury vypadají roztomile ale kam máme dát mobil, rtěnku, klíče, pudr a foťák????

10.  MODERN RUFFLES

image

Volánky v moderním pojetí. Zkuste zapojit fantazii, ale stejně jako u tylu pozor kde, jak a v jaké velikosti volánky budou.

STAY FASHIONABLE!

BLOGESKY

VALENTÝNSKÝ SPECIÁL!

VALENTÝNSKÝ SPECIÁL!

VZPOMÍNKY NA AFRIKU - ZANZIBAR

VZPOMÍNKY NA AFRIKU - ZANZIBAR